Facebook
NIERUCHOMOŚCI
Konsulting Kredytowy

O mnie

Szanowni Państwo,
Jestem niezależnym ekspertem finansowym, który współpracuje z jedną z największych na polskim rynku firm pośrednictwa finansowego, posiadającą w swoich szeregach wielu specjalistów, dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Oferuję pomoc w poszukiwaniu i uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowania inwestycji, zarówno Firmowych jak i Indywidulanych. Nasza oferta opiera się na produktach, wyłącznie uznanych na polskim rynku instytucji finansowych, głównie banków i zależnych od nich spółek leasingowych, faktoringowych, itp.
Korzystam z nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi, które pozwalają monitorować i porównywać produkty kredytowe kilkudziesięciu instytucji finansowych (uwzględniając aktualne promocje).
Wszystko to pozwala mi z sukcesem reprezentować interesy moich Klientów, a do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem - traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany.
Moje doświadczenie w dziedzinie finansów zdobyłem podczas 20-sto letniej pracy w banku, gdzie na rzecz Klientów rozwiązałem setki spraw, tych łatwych i tych skomplikowanych. Długoletnia praca w charakterze m.in. analityka kredytowego, doradcy klienta czy dyrektora oddziału banku, potwierdza moje doświadczenie i pracę na rzecz klientów i jak najlepszego zrozumienia ich potrzeb.
Moją drogę, którą podążam w pracy, określa motto Arystotelesa Onassisa „Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni.”
Każdy rynek weryfikuje predyspozycje jego uczestników, gdzie bez osobistego zaangażowania i niezbędnej wiedzy niczego się nie osiągnie, żadna firma nie stworzy rozpoznawalnej marki, żaden Klient nie będzie usatysfakcjonowany.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, miło mi będzie Państwu pomóc.

Jak działamy?

Oferujemy pełną pomoc od A do Z w procesie kredytowym. Zaczynamy od porównania ofert kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych działających na terenie Polski, na tej podstawie Klienci podejmują decyzję o wyborze kilku najkorzystniejszych dla siebie ofert. Kolejny krok to pomoc w wypełnieniu formularzy bankowych, skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, którą następnie składamy w wybranych bankach. Cały proces kończy się podpisaniem umowy w wybranym banku.
Pamiętaj, żaden ekspert finansowy nie ma prawa żądać od swoich Klientów wynagrodzenia.

Spotkanie z Ekspertem

Sprawdzimy Twoje potrzeby i zdolność kredytową

Analiza Ofert Kredytowych

Nasz ekspert przeanalizuje dostępne oferty pod kątem Twoich indywidualnych wymagań

Przedstawienie Ofert

Nasz ekspert zapozna Cię ze wszystkimi aspektami – to czas na Twoje pytania oraz naszą pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów

Wybór Najlepszej Oferty

Wspólnie z naszym ekspertem wybierzesz banki, do których wyślemy wnioski kredytowe – po otrzymaniu od nich decyzji, wybierzesz ofertę, która spełnia Twoje warunki

Podpisanie Umowy

Już tylko formalności dzielą Cię od wymarzonej nieruchomości